Asker ocağında arkadaşım ERSİN UYAR tarafından düşünülen ve  CUMHUR TAN ile paylaşılıp ortaya çıkarılan bu şirin mekanımızı siz değerli misafirlerimizle 2012 yılından bu yana çalıştırmaktayız. Salata ve makarna çeşitleriyle başladığımız menümüze sizlerin talebiyle zeytinyağlılarımızı ve sıcak yemeklerimizi de zaman ile ekledik. Sabah kahvaltı çeşitleriyle başlayan günümüzü hergün değişen zeytinyağlı çeşitlerimizi, etli, sebzeli ve tavuklu sıcak yemeklerimizi ve tüm menülerimizi artık internet sayfamızdan takip edebileceksiniz.

Her türlü öneri ve şikayetlerinize açık olan işletmemiz siz sevenleriyle tecrübe kazanarak daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır.

Kaliteden ödün vermeyen işletmemizde kullanılan ürünlerimiz günlük temin edilmekte ve bilindik noktalardan alınmaktadır.

SALADHANE ismini markalaştırmaya çalışan işletmemizin amacı sahip olduğu ismi kalite ve tecrübe ile birleştirip franchise sistemiyle şubelere taşımaktır. Bu yolda bizimle yürümek isteyen yeni girişimcilere daima kapımız açık olacaktır. Günümüzde yaygın olan sağlıksız fast food düzenine karşı,kaliteli hizmet ile nice senelere…